Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Безкоштовний пробний урок: Створення сучасного дизайну на платформі Canvа (9-12 років)

Безкоштовно

пл. Гагаріна, 2, 3 поверх (ліве крило)

Ваша дитина проводить багато часу в інтернеті? Бажаєте, щоб вона не тільки грала в ігри та проводила час в соціальних мережах, але й задумувалась про отримання сучасної затребуваної професії? Ми допоможемо спрямувати її захоплення в правильне русло! 

Приходьте на пробний урок: Створення сучасного дизайну на платформі Canvа (9-12 років)

Відкрийте для своєї дитини захоплюючий сучасний дизайн.

Тим часом батьки зможуть отримати вичерпну інформацію про навчання у Малій Ком'ютерній Академії.  У них буде можливість поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на питання, які їх цікавлять.

Освіта для дітей – це найкраща інвестиція! Тому варто перетворити розвагу в улюблену справу Вашої дитини! А ми Вам у цьому допоможемо!

Чекаємо на всіх!

17 жовтня о 18:00 

🏫 пл. Гагаріна, 2 (3 поверх, ліве крило)

Реєстрація обов'язкова. Форма нижче.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація