Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Безкоштовний пробний урок: Створення листівки на платформі Canvа (8-11 років)

13 Лютого

18:00 ( Створення листівки на платформі Canvа (8-11 років))

Безкоштовно

пл. Гагаріна, 2, 3 поверх (ліве крило)

Ваша дитина проводить багато часу в інтернеті? Бажаєте, щоб вона не тільки грала в ігри та проводила час в соціальних мережах, але й задумувалась про отримання сучасної затребуваної професії? Ми допоможемо спрямувати її захоплення в правильне русло! 

Приходьте на пробний урок: Створення сучасного дизайну на платформі Canvа (8-11 років)

Відкрийте для своєї дитини захоплюючий сучасний дизайн.

Тим часом батьки зможуть отримати вичерпну інформацію про навчання у Малій Ком'ютерній Академії.  У них буде можливість поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на питання, які їх цікавлять.

Освіта для дітей – це найкраща інвестиція! Тому варто перетворити розвагу в улюблену справу Вашої дитини! А ми Вам у цьому допоможемо!

Чекаємо на всіх!

13 лютого о 18:00 

🏫 пл. Гагаріна, 2 (3 поверх, ліве крило)

Реєстрація обов'язкова. Форма нижче.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація