м. Вінниця, площа Гагаріна 2, 3-й поверх

ЛІТНІЙ ТАБІР У ЄВРОПІ!

Комп’ютерна Академія ШАГ запрошує Вашу дитину здійснити захоплюючу подорож по Європі, дізнатися всі таємниці нових технологій і отримати незабутні враження!! 


Діти поринуть в секрети робототехніки, дізнаються всі таємниці спецефектів Голлівуду і монтажу відео. Зможуть зробити свій Тревелл-блог, який отримає всі шанси стати успішним на YouTube. А ще дізнаються як створюються ігри для віртуальної реальності і познайомляться з найпопулярнішими ігровими рушіями Construct2 і Unity 3D.

Діти пізнають не тільки світ IT, а й познайомляться з містом, відвідають головні визначні пам’ятки стародавніх європейських столиць Відня та Братіслави. Відправляться в місце з приголомшливим видом на столицю Словаччини, обрамленного Дунаєм – Братиславський Град. Їх чекає захоплюючий Технічний музей, де є все: від перших автомобілів Генріха Форда до вінтажних прасок. Ну і як пропустити величезний музей природознавства з древнім скелетом диплодока і 117 кілограмовим топазом. Діти відвідають всі таємні куточки Літньої і Зимової резиденції династії Габсбургів – Хофбург і Шенбрунн з чудовою архітектурою і парковим комплексом!

 

 

 

Діти відправляться в похід по Східним Альпам. Відвідають Віденський ліс, який називають “зеленими легенями” Відня, піднімуться на вершину Хеленштейн і відвідають мальовничий заповідник Ференбенг, де відкривається панорамний вид на всю столицю Австрії. Багато свіжого повітря, красивих видів та ігор.

Подаруйте своїй дитині літо, повне незабутніх вражень!

Кількість місць в Літньому таборі в Європі – обмежена

У вартість табора входить:

–    проживання та харчування

–    супровід вожатого

–    освітня програма

–    страхівка

–    транспортні витрати на території Європи

–    Екскурсії

–    Культурна та розважальна програма

Дати змін:

  • 28.06-09.07.2018

Детальна інформація за телефонами:

(050) 362-12-40, (067) 533-12-55, (063) 689-00-80, (0432) 52-08-20

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні