м. Вінниця, вул. Соборна, 20, 3 поверх

Новий Ford Mustang Cabrio в подарунок від ШАГу!

У 2019 році Комп’ютерній Академії ШАГ виповнюється 20 років! В рамках святкування дня народження, генеральний директорАкадемії прийняв рішення подарувати Ford Mustang Cabrio одному зі студентів Чому Ford Mustang? Саме ця машина асоціюється зі швидкістю і успіхом. Це – машина лідера! Саме за цим приходять студенти в ШАГ – за можливістю справлятися з будь-якими випробуваннями і реалізувати свої найбільш амбітні цілі. Кожен, хто вступить …

Читати далі
13 Лис. 2018

Неймовірні зимові канікули в технологічних джунглях Азії!

2 незабутніх IT-тижні в Куала-Лумпурі і Сінгапурі для дітей 13-17 років! Такого ще не було! Ми підготували найцікавіші зимові канікули для наших студентів та усіх, хто хоче побачити технологічне серце Азії! 

Читати далі
10 Жов. 2018

Мала Комп’ютерна Академія оголошує набір на навчання!

Мала Комп’ютерна Академія оголошує набір на навчання дітей від 9 до 14 років!  Через велику популярність на ІТ-освіту для дітей та бажання вивчати комп’ютерні технології в Академії, ми починаемоформувати групи! 

Читати далі
13 Лип. 2018

Стань ІТ-спеціалістом та отримай професію майбутнього!

Отримай актуальну ІТ-спеціальність у зручний час! В Комп’ютерній Академії ШАГ триває набір студентів на навчання! Запрошуємо усіх від 15 до 55 років отримати цікаву та затребувану в майбутньому професію.

Читати далі
13 Лип. 2018

Українські студенти перемогли в Міжнародному ІТ-Чемпіонаті

Українські студенти перемогли в Міжнародному ІТ-Чемпіонаті У Києві відбувся  міжнародний фінал ІТ-чемпіонату “Золотий байт”, який зібрав майже 100 найсильніших команд з Європи та Азії.  Призовий фонд чемпіонату – 500 000 …

Читати далі
24 Тра. 2018

ЛІТНІЙ ТАБІР У ЄВРОПІ!

Комп’ютерна Академія ШАГ запрошує Вашу дитину здійснити захоплюючу подорож по Європі, дізнатися всі таємниці нових технологій і отримати незабутні враження!! 

Читати далі
23 Кві. 2018

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні