Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Дмитро Стaродуб

Back-end PHP Developer в K-3 Soft:

Випускник напрямку:

В якій компанії ви зараз працюєте?

На даний момент я працюю в компанії “K-3 Soft”, яка займається повним циклом web і app розробки для різноманітних індустрій, на посаді Back-end PHP Developer.

Що входить у ваші обов'язки?

Займаюсь проектуванням і розробкою back-end частини сайтів і мобільних додатків. Серед них є crm-системи, telegram-боти, а також велика кількість сайтів різних сфер.

В яких проектах ви брали участь?

Практично всі мої проекти знаходяться під дією NDA (згода про нерозголошення), тому можу лиш сказати, що кожен з них цікавий по своєму, кожен дає розвиток і не дає нудьгувати. 
https://www.linkedin.com/in/dmitriy-starodub-152916141/

Розкажіть про найскладніший та найяскравіший проект, яким ви пишаєтесь.

Було безліч цікавих проектів, але одним із найбільш хвилюючих був той, замовниками якого були перші особи держави.

Яку роль в вашому житті відіграла Академія IT Step?

Академія стала відправною точкою і чітким усвідомленнями того, що я рухаюсь у вірному напрямку. Я отримав хороші знання з програмування і основ проектування програм, що дозволило в подальшому обрати свою технологію розробки. Мені дуже пощастило з викладачем (завідуючий кафедрою програмування – Дмитро Барабаш). Він пояснює ТАК, що навіть моя дружина, яка за професією HR, випадково потрапивши на відкриту лекцію Дмитра, зрозуміла, що таке SOLID і для чого він потрібен :)

Що можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Обирайте технологію, до якої у вас лежить душа, а не ринковий цінник. Якщо ви будете щиро любити те, чим займаєтесь, то професіоналізм не змусить довго на себе чекати, а з ним і "приємний" ринковий цінник.
І так, вчіть англійську. Ні, навіть не так. Ось так: ВЧІТЬ АНГЛІЙСЬКУ І ООП! :)

Встигніть🔥

Забронювати місце в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років!

Детальніше

Безкоштовно!

Безліч бекзоштовних заходів від IT STEP Academy, клікай на банер та обирай той що до вподоби!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності